Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mokrzyca Mała - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wysoka Kamieńska

Wysoka Kamieńska(Mokrzyca Mała + 18 km)

209 000 zł1 894 m² 110,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej gmina Golczewo - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1894 m2 - dostęp do drogi gminnej. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Trzebież

Trzebież(Mokrzyca Mała + 24 km)

259 000 zł2 124 m² 121,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjna działka gruntu objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zlokalizowana w Trzebieży. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Świnoujście

Przytór,Świnoujście(Mokrzyca Mała + 24 km)

363 000 zł1 103 m² 329,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Świnoujściu-Przytorze. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1103 m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Wisełka(Mokrzyca Mała + 12 km)

1 999 000 zł4 154 m² 481,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks pięciu działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 4154 m , położonych przy linii brzegowej Jeziora Wisełka, z dostępem do dróg publicznych i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Żółcino

Żółcino(Mokrzyca Mała + 19 km)

80 000 zł6 200 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 600 m od małej wsi naprzeciw starego niezamieszkałego siedliska, 1 km od Kamienia Pomorskiego. Grunt corocznie koszony klasy riva, rivb, rv i łvi, suchy, przy polnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Chynowo

Chynowo(Mokrzyca Mała + 12 km)

150 000 zł1 537 m² 97,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna w Chynowie nad jeziorem Koprowo. Pięknie położona działka ma powierzchnię 1537 m2 z udziałami w drodze wewnętrznej. Doprowadzony prąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lubin(Mokrzyca Mała + 11 km)

377 000 zł1 450 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Działka granicząca z Wolińskim Parkiem Narodowym w Lubiniu o pow. 1450 m2 lokalizacja, której nie da się już powtórzyć! Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Kołczewo(Mokrzyca Mała + 12 km)

284 160 zł1 776 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wolin

Wolin(Mokrzyca Mała + 4 km)

300 000 zł5 030 m² 59,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach Wolina. Nieruchomość o powierzchni 5030 m2. Działka rolna jest o klasie gruntu łv. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Kołczewo(Mokrzyca Mała + 12 km)

393 000 zł1 310 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Kołczewie Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki/działek od powierzchni 450m2 do 1300 m2, położonych w malowniczym Kołczewie, działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Mokrzyca Mała

Mokrzyca Mała,zachodniopomorskie

1 253 000 zł410 000 m² 3,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wolin! Do sprzedania 41ha gruntów w miejscowości Mokrzyca Wielka (4km od Wolina, 15km od Miedzyzdrojów). Natura 2000. 23ha działki otrzymują dopłaty ptasie oraz doplaty bezposrednie. Swietna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mokrzyca Mała

Mokrzyca Mała,zachodniopomorskie

140 000 zł3 389 m² 41,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki budowlane położone w Mokrzycy Małej k. Wolina, usytuowane przy głównej drodze. Powierzchnia działki położonej bezpośrednio przy drodze powiatowej - 2065 m2 - cena 80.000 zł, druga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.